GOOD Hemp Good Diet Shake 500g

1 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 
GOOD DIET Shake je 100% naturální "shake" z rostlinných zdrojů. Základ tvoří nativní protein, izolovaný za studena z konopných semínek britského původu v kombinaci s ovesnými vločkami, rýžovým práškem a stévií.
798 Kč
Výrobce Good Hemp
Kategorie Archiv
Zvolte variantu
Kód produktu GOO006/JAH Příchuť: jahoda Již nedostupné 798 Kč
   
 
 

GOOD Hemp GOOD DIET Shake je 100% naturální "shake" z rostlinných zdrojů. Základ tvoří nativní protein, izolovaný za studena z konopných semínek britského původu v kombinaci s ovesnými vločkami, rýžovým práškem a stévií. Producentem i výrobcem je rodinná společnost Braham & Murray, vlastnící farmu a výrobní zázemí v severním Devonu. U zboží je tak garantován kromě špičkové kvality i jasný původ a čistota.

DIET Shake má jen 110 kalorií v dávce, díky obsahu vlákniny však příjemně zasytí na dlouhou dobu.

Zaměření produktu:

  • Dieta, odbourávání tuku
  • Wellness, jóga

GOOD DIET Shake je 100% naturální, komplexní zdroj, který nabízí v každé dávce tři důležité složky:

1. PROTEIN: Plnohodnotná, vysoce využitelná bílkovina rostlinného původu, včetně kompletního spektra všech deseti důležitých esenciálních aminokyselin. 65% obsahu bílkoviny tvoří u nativního konopného proteinu tzv. globulární forma Edistin, která má obdobnou strukturu jako globulární bílkovina naší krevní plazmy.

2. OMEGA-3: Každá dávka obsahuje přes 7% nenasycených mastných kyselin, z toho tvoří 1,5% omega- 3 / 5% omega- 6 / 1% omega- 9 nenasycené mastné kyseliny. Pravidelná konzumace omega-3-nenasycených mastných kyselin, optimalizuje pozitivním směrem působení a využití omega-6-nenasycených mastných kyselin a dochází tak ke vzájemnému synergnímu účinku (tvorba "dobrých" prostaglandinů).

3. VLÁKNINA: Každá dávka obsahuje přes 16% vlákniny. Jak známo vláknina je důležitou složkou pro kvalitu trávení, peristaltiku a samočistící schopnost trávicího traktu.
Nativní konopný protein je také bohatý na přirozený obsah vitamínů A, B1, B2, B3, B6, C, D a E. Dále obsahuje vysoký podíl antioxidantů, vápníku, hořčíku, zinku a železa.

GOOD DIET Shake splňuje veškeré požadavky kategorie Vegan.

Složení: 100% naturální, britský konopný proteinový koncentrát, ovesné vločky, rýžový prášek, rozpustná dietní vláknina(oves), prášek z jahod sušených mrazem (příchuť jahoda), přírodní sladidlo – stévie, xanthanová guma.

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Dávkování: Rozmixujte jednu dávku (1odměrka) v 250ml vody. Produkt lze také rozmixovat do dalšího koktejlu, džusu, jogurtu, cereálií, polévky atd..
Balení: 500g

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: