Šejkr Survival 700ml

1 hodnocení
 
  • 1 z 3
 
Šejkr Survival je mléčně bílé barvy se světle modrým uzávěrem.
Dostupnost Již nedostupné
99 Kč    
Kód produktu SUR_060
Výrobce Survival
Kategorie Archiv
 
 

Šejkr Survival je mléčně bílé barvy se světle modrým uzávěrem. Malé šroubovací víčko je barvy bílé. Na šejkru je výrazný nápis Survival v modro-bílém provedení. Po stranách jsou rysky v ml/oz pro odměření. Objem šejkru je 700 ml. Šejkr obsahuje mřížku pro lepší rozmíchání nápoje. Jedná se o praktický šejkr matného provedení s dobře těsnícím uzávěrem. Obsah přes kvalitně vyřešené šroubování neprotéká.


 

Informace o výrobci

Survival Nutrition Supplements je značka doplňků sportovní výživy, která působí na trhu již od roku 2002. Původní zaměření produktů výhradně pro vytrvalostní a silově-vytrvalostní sportovce se postupně rozšířilo o celou řadu funkčních doplňků sportovní výživy pro kulturistiku, fitness a silové sporty. Značka Survival se postupně stala jednou z nejviditelnějších na českém sportovním trhu.

Survival vyniká i naprostou otevřeností vůči vám, zákazníků. Jako jediná společnost zveřejňuje podíly klíčových složek ve složení svých proteinových a sacharidových suplementů.

Produkty sportovní výživy Survival používají ve své přípravě jak kondiční sportovci, tak i sportovci na nejvyšší úrovni, a to včetně reprezentantů v řadě sportů. Survival navíc řadu sportovců aktivně podporuje v jejich přípravě a pomáhá jim dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: