Fitness stezky

1) FITNESS STEZKA ROKYTKA (Praha 9)

Dne 26.4.2014 byla na Praze 9 slavnostně otevřená nová fitness stezka Rokytka, která vznikla díky spolupráci městské části Prahy 9 a občanského sdružení Devítka v pohybu. Projekt se nachází v těsné blízkosti cyklostezky vedoucí od Vysočan do Hrdlořez. 

Stezka se skládá celkem z 25 stanovišť, na nichž jsou umístěny venkovní cvičební prvky zaměřené na procvičení jednotlivých partií těla.

 Na celkem 25 stanovištích si můžete pod širým nebem pořádně zacvičit nebo si dle libosti lehce protáhnout tělo. Všechny nové venkovní ,,stroje“ jsou vybaveny informačními tabulemi, navádějícími k použití. Zde si můžete odpočinout od každodenního stresu a strávit tak slunečné odpoledne duchaplnou aktivitou. Příště se s kamarádkou, místo na kafe, vydejte na interaktivní fitness stezku Rokytka a udělejte něco pro svou kondici. 

Slavnostní otevření se odehrálo na otevřené cvičební louce u cyklostezky nedaleko ulice Podkovářská. Součástí bohatého programu byly exhibiční vystoupení skupiny Phoenix Workout, ukázky Jumping boxu, thajského boxu a kickboxu, možnost exkurze stezkou s trenéry a ukázkami cviků.

   

 

 

Mapa fitness stezky

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...