Inline Ladronka

Park Ladronka je místem, kde si můžete naplno užít radost z Inline bruslení. Trať je dlouhá přes 3 km a přináší řadu převýšení a zatáček, které však zvládnou i bruslaři začátečníci. Bruslařská stezka tvoří okruh, který se však v několika místech kříží, proto je možné trasy kombinovat a nejezdit pouze stereotypně dokola. Povrch je hladký a nejsou na něm žádné záludnosti v podobě výmolů, kočičích hlav nebo prorůstajících kořenů.

Ve statku Ladronka je půjčovna Inline bruslí. Můžete si zde vypůjčit brusle různých velikostí a také chrániče a helmy na Inline. U statku je hřiště na volejbal a plážový fotbal, pro ty, kterým pouze Inline brusle nestačí.

Mapa:

Google maps

Dostupnost MHD:

 • Pěšáci se na Ladronku nejlépe dostanou z Anděla (Praha 5, žluté metro B – Anděl) autobusem č. 191. Vystoupit je třeba na zastávce U Ladronky.
 • Další možností je jet tramvají č. 22 nebo č. 25 na zastávku Vypich, která je situována u západního konce Ladronky.

Dostupnost autem:

 • V případě, že na Ladronku jedete autem, můžete ho zaparkovat v ulici Tomanova (pokud přijíždíte od Anděla či ulice Plzeňská) nebo v ulici Podbělohorská (pokud jedete z Motola nebo Zličína).

Foto:

 Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle  Inline trasy Bruslení Kolečkové brusle

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...