Magazín / Blog / Recepty

FITNESS RECEPTY: Proteinová fitness svačina hotová za 1 minutu!

all4fit_recepty_fitness_dezert_protein_mugcake

 Nemáte v oblibě dlouhé vystávání u plotny, ale i tak si chcete pochutnat? Máte posledních 10 min před odchodem z domova, ale proteinové tyčinky už došly? Tak právě pro vás a pro všechny milovníky rychlých a chutných fitness proteinových dezertů je náš recept na tzv. "koláček z mikrovlnky" (= mug cake). Díky svému nízkému obsahu sacharidů a vysokému podílu bílkovin je vhodný v kteroukoliv denní dobu ať už máte za cíl redukci tuku, či nabírání svalové hmoty.

 

FITNESS RECEPTY: PROTEINOVÁ ZMRZLINA PLNÁ BÍLKOVIN

ALL4FIT_PROTEINOVA_ZMRZLINA_BILKOVINY_FITNESS_RECEPTY

 

Pokud vás už nebaví každý den po cvičení zapíjet trénink proteiňákem a rádi byste našli příjemnou změnu, které ale stále bude plnit požadované účinky nabírání svalů, proteinová zmrzlina je ideální volba. Zaprvé víte, co je obsahem vaší proteinové zmrzliny, takže si ji můžete nadávkovat podle vašich požadavků. Zadruhé je velmi snadná na přípravu, takže ji zvládnete vyrobit velmi snadno ještě před tréninkem.

 

 

ENERGETICKÉ GELY A ENERGETICKÉ ŽVÝKAČKY

all4fit_energy_gely_zvykacky_kofein_blog_clanek

 

Po určité době běhu každý běhání propadne a už ti nestačí jen lehké proběhnutí okolo parku. Začneš se posouvat dál a prodlužovat vzdálenosti výběhu. S tím je ale spojené i doplnění tekutin a energie. Na řadu přichází gely.

Jsou gely opravdu pro každého? Kdy si ho mám vzít? Užiji ho i v běžném tréninku na 5km, když běhám za barákem? A co energetické žvýkačky? Řeč není o orbitkách!

 

PŘEDSTAVUJEME: BIO ČOKOLÁDY GREEN DREAM – PROČ JE HOŘKÁ ČOKOLÁDA ZDRAVÁ A CO ZA LÁTKY V NÍ ZPŮSOBUJÍ DOBROU NÁLADU

all4fit_bio_cokolady_green_dream

 

Velké množství antioxidantu, lepší funkce mozku, zlepšení regenerace, lepší nálada … všechny tyto atributy a mnohé další můžeme přiřadit k jedné jediné potravině, kterou je čokoláda!Nezáleží, jestli chcete zhubnout či nabrat svaly, nesmíme zapomínat na přírodní zdroje důležitých látek. Pojďme si tedy obhájit zdravé BIO mlsání přiblížením si základní suroviny výrobků od značky GREEN DREAM

Každý, kdo má rád čokoládu, zná ten uspokojující pocit, když se čokoláda v ústech rozpustí. Není to jen nějaký pocit, je to ovlivněno látkou, která se nazývá anandamid. Název látky vychází ze slova ananda, což v překladu znamená blaženost nebo také „dokonalé štěstí“.

  

PŘEDSTAVUJEME: FITNESS MYPŘÍLOHY od MYPROTEIN

all4fit_myproten_fitness_testoviny_zdrava_strava

 V dnešním díle z rubriky „PŘEDSTAVUJEME“ si přiblížíme produkt, který ocení příznivci zdravého životního stylu, zejména pak ti, kteří chtějí držet nízký denní příjem sacharidů.

Těmito fitness nízko sacharidovými přílohami můžete jednoduše doplnit například jakýkoliv váš oblíbený steak k večeři, či sladkou svačinu v podobě nákypu se skořicí a ovocem a to zcela bez výčitek.Největší oblibu získali fitness přílohy v cestě za vysněnou postavu, kde je klíčové právě snížení kalorického příjmu (zde pozor, vždy musí být větší, než váš bazální metabolismus, který je ukazatel spotřebovaných kalorií při naprosté nečinnosti vašeho těla). Vždy můžete používat CLA na snižování tělesného tuku, či nakopnout váš metabolismus Thermopurem, ale tyto látky vám nepomůžou snížit váš příjem sacharidů, které konzumujete například v přílohách. Článek se tedy právě proto zabývá nízko sacharidovými fitness přílohami od MYPROTEIN, které neobsahují žádný cukr a méně než 0,1g tuku. 

Představujeme: Kompresní podkolenky UNS


Kompresní podkolenky UNS dámské pánské funkční

Kompresní podkolenky UNS jsou kvalitním českým výrobkem za skvělou cenu

Kompresní prádlo se stalo za poslední roky velkým hitem. Téměř každý sportovec má doma alespoň jeden kus. Vyrábějí se kompresní trika, legíny, trenky, a třeba i podkolenky. Česká firma Unstoppable vsadila právě na ně a vytvořila kompresní podkolenky UNS.

 


Recept: RAW mrkvové sušenky s banánovým krémem

ALL4Fit recept mrkvové sušenky

 

Co se týče raw dezertů, nelze říci, který druh je nejlepší. Protože úplně každý má něco do sebe. A výjimkou nejsou tyto výtečné sušenky s příchutí mrkvového koláče- svěží a sladká chuť, navíc velikostí se vejdou přesně do ruky (takže se hodí na oslavu jako pochoutka). A aby toho nebylo málo, jako náplň je zde krém z mražených banánů a kokosového mléka. Tak neváhejte a dejte se do příprav!


 

Stránka 1 z 12 - 113 položek celkem