FITNESS RECEPTY: Proteinová fitness svačina hotová za 1 minutu!

all4fit_recepty_fitness_dezert_protein_mugcake

 Nemáte v oblibě dlouhé vystávání u plotny, ale i tak si chcete pochutnat? Máte posledních 10 min před odchodem z domova, ale proteinové tyčinky už došly? Tak právě pro vás a pro všechny milovníky rychlých a chutných fitness proteinových dezertů je náš recept na tzv. "koláček z mikrovlnky" (= mug cake). Díky svému nízkému obsahu sacharidů a vysokému podílu bílkovin je vhodný v kteroukoliv denní dobu ať už máte za cíl redukci tuku, či nabírání svalové hmoty.

 

INGREDIENCE:all4fit_fitness_recepty_mugcake_dezert

(vámi vybraná chuť bude určovat chuť celého mug cake, doporučujeme např. příchutě: Čokoládové arašídové máslo, Chocolate Brownie či Karamelová Čokoláda)

  • 1 vejce
  • 1/4 lžičky prášku na pečení
  • 1 lžička sladidla (např. stevie)
  • 2 lžíce odstředěného mléka nebo mléka mandlového
  • MYPROTEIN - MYSYRUP příchuť butterscotch
  • 5 kapek MYPROTEIN - FLAVDROPS; doporoučujeme příchuť karamel či čokoláda/arašídové máslo
  • vrchovatou lžičku MYPROTEIN - CASHEW BUTTER na vrch dezertu

 

POSTUP:

V hrnečku, v kterém budete dezert podávat, smíchejte všechny suché ingredience tak, aby byla struktura prášku co nejhladší a bez hrudek. Poté přidejte vejce, mléko a zakápněte svými oblíbenými flavdrops. Znovu směs míchejte, dokud nebude téměř dokonale hladká. Nyní už jen stačí do středu naservírovat vrchovatou lžíci ořechového másla a takto připravený dezert dát cca na 1 minutu do mikrovlnné trouby. Pokud vám těsto nepřiměřeně bublá, vypněte mikrovlnku a vidličkou jemně natlačte těsto zpět do hrnku a vraťte dezert na pár vteřin ještě zpět do trouby. Po vyndání zalejte dortík výtečným zero syrupem, a to naprosto bez výčitek :).

Výsledný dortík by měl mít vláčnou konzistenci a nemusí být celý zcela "propečený". Můžete ho konzumovat rovnou z hrnečku, či vyklopit na talířek a dozdobit například ovocem.

all4fit_fitness_recepty_mugcake_dezert_hubnuti

Dobrou chuť!

Autor: Kačka