Představujeme: SmartShake

Představujeme-shaker

 

V dalším díle naší rubriky se podíváme na oblíbený shaker SmartShake. K oblíbenosti se dostal především díky praktičnosti a atraktivnímu vzhledu. Pojďme se na tento praktický shaker podívat podrobněji.

 

 

 


 

Tento bytelný shaker se vyrábí o objemu 600ml v mnoha barevných provedení a 800ml v černém provedení. Skládá se celkově z 6 částí.ALL4FIT%20p%C5%99edstavuje%20SmartShaker

 • Hlavní komora pro nápoj
 • Zásobník na 120-160g proteinu, BCAA, gaineru
 • Zásobník na tablety s praktickým oddělovačem, který se dá odejmout
 • Mixovací sítko
 • 100% těsnící uzavíratelný otvor na pití
 • Karabina na připnutí shakeru k batohu nebo k připojení klíčků od skřínky k shakeru

 

Přesto, že má shaker tolik komor, je velmi skladný. Setkala jsem se i s lidmi, co v shakeru nemíchají jen proteiny. Dá se v něm umixovat prakticky cokoliv – polévky, jemné kaše, těsto na proteinové palačinky, zmrzliny apod. V případě polévek je tento shaker ideální, dá se použít do mikrovlnky. A u přípravy zmrzliny pak skladovat v mrazáku. Závěrečná údržba shakeru taky není problematická. Stačí jednoduše vložit do myčky. Nic z toho tomuto shakeru neublíží.

Shaker můžete mít v mnoha provedeních. Barvy jako třeba neonově zelená, růžová, žlutá, fialová, modrá zde nejsou problém. Doporučuji si shaker koupit s více lidmi a následně si barvy promíchat mezi s sebou. Budete pak mít zcela originální shaker. Velikosti všech SmartShakerů jsou kompatibilní.

Shrnutí hlavních funkcí:

 • Odnímatelné skladové komory    
 • Oddělovač na tablety
 • Karabina k připnutí
 • Vhodné do mikrovlnky, mrazáku a myčky
 • Bohatá barevná nabídka

 

V dnešní době existují i shakery, která mají tzv. mixovací pružinu. Jedná se o volnou pružinu, která vám protein promíchá. Jelikož je ale pružina volně umístěná v shakeru, může se snadno ztratit. SmartShaker je jedinečný svou variabilitou, co se týká možností uskladnění proteinu, BCCA, gaineru apod. Tím se podstatně liší od svých konkurentů, jako je například Blender Bottle.

SmartShaker je tu zkrátka pro náročné klienty, kteří se nespokojí s běžně dostupnými shakery a chtějí být vyjímeční.

Hodnocení All4Fit a rady k využití:

Každé ráno si shaker naplním rozmixovanými ovesnými vločkami, které nasypu do spodní odnímatelné komory, do střední komory dám protein (bez oddělovače na tablety) a do hlavní komory naliji sójové mléko. Tímto řeším snídani ve vlaku nebo dopolední svačinu, když jsem někde na cestách. Jednoduše menší komory odšroubuji a nasypu do velké komory s mlékem/vodou. Pořádně promixuji, nechám celé cca 2minuty odležet a následně vypiji.

ALL4FIT%20p%C5%99edstavuje%20SmartShake

Autor: Dana "Deina" Faktorová

 

 


 

 

8_1 8 7 6
2_2 5 3_2 Výstřižek4