Rozhovor: Jakub Sokołowski alias CAVALIER

ALL4FIT  Jakub Sokolowski_rozhovor

 

Jakubovi alias Cavalierovi je teprve 24 let, ale už se dostal do podvědomí mnohých lidí. Nejen ve sféře hudební, kde spolupracoval i s Benem Cristovaem, ale i ve sféře fitness.

Řídí se heslem: „Kdo maká - má svý, kdo to fláká – má kulový!“ Svůj vztah ke sportu dokazuje i svou formou, kterou jste mohli vidět mimo jiné i v klipu „Těžké váhy“, kde spolupracoval právě s Benem. Navázali jsme s Jakubem spolupráci a rovnou ho vyzpovídali :-)

 

 


 

Ahoj Kubo. Rovnou pro tebe mám otázku „na tělo“. Které doplňky jsi na All4Fit objednal?

Objednal jsem si dva proteiny. Chtěl jsem předně vyzkoušet značku AMIX a následně jsem vsadil na jistotu v podobě proteinu od USN, se kterou už mám své zkušenosti. Dále BCAA a NO (nakopávač) od USN, který už mám ověřený. Objednávám si je pravidelně. Pak ještě ještě nějaké maličkosti, např. shaker Blender Bottle a Smart shaker.

ALL4FIT Jakub Sokolowski_3

Podle mě je mnoho výživových doplňků přeceňovaných, ale u BCAA si to nemyslím. Proto si vybírám jen kvalitní produkty.

NO používám jen při těžkých trénincích, kdy chci ze sebe dostat maximum výkonu.

Po tréninku jsem zvyklý dopřát si protein. Je to skvělá alternativa, jak dát tělu po tréninku co potřebuje a co mu pomůže k rychlejší regeneraci. Děkuji firmě GENERAL SPORT s.r.o. za podporu, kterou mi poskytuje. Jsem skutečně spokojený s výrobky, které si u nich na stránkách ALL4FIT objednávám.

Jak ti tyto doplňky stravy vyhovují?

 Měl jsem možnost vyzkoušet mnoho doplňků od nejrůznějších značek a můžu s klidným svědomím říct, že jsem nadmíru spokojený s těmito. Jejich chuť a účinky na tělo jsou vynikající.

Jak tyto věci dávkuješ?

Protein – 2 odměrky ihned po tréningu. Při doplňcích výživy je důležité jejich použití správně načasovat.

BCAA – 3 odměrky. Někdo upřednostňuje jejich užívání před nebo po tréninku. Já jsem zastávce užívání během tréninku. Někdy je piji i mimo tréninky, když mám chuť na něco osvěžujícího. Zároveň mi to pomůže k regeneraci přes den.

NO – není zásadní, ale když jste unavený a nemáte na trénink energii, doporučuji dvě odměrky cca 30min před tréninkem. Nebo před jakýmkoliv výkonem.

Jsi spokojený se všemi produkty?

 Jak jsem už říkal. Jsou vynikající a efektivní. Proto bych je doporučil každému, kdo chce maximalizovat svoje výsledky a vytěžit z tréningů maximum.

ALL4FIT Jakub Sokolowski_2

Toto vše jsou doplňky stravy, jak vypadá tvoje strava během dne?

Strava je základ. Jak nemáte zvládnutou stravu, žádné doplňky vám nepomůžou. Je třeba tyto dvě základní věci zkombinovat.

Řekl bych, že je důležité znát své tělo a vše tomu přizpůsobit. Od spánku, přes jídlo, tréningy a celkový životní styl. Výživovými doplňky si může člověk výrazně pomoct, ale nedá se na nich zakládat.

Já tvrdou dietu držím jen v případě, že je to nutné. Například když mě čeká natáčení klipu. Jak jsem říkal, snažím se poslouchat své tělo. Naslouchám všem jeho signálům a neřídím se předem daným jídelníčkem nebo stravovacím harmonogramem. Jím jen, když mám hlad a co právě moje tělo potřebuje.

V mém jídelníčku by jste našli věci jako je maso (a to všechny druhy), těstoviny, vajíčka, luštěniny, rýži, brambory, ovoce, hodně zeleniny a ořechy. Jím většinou 5x denně, ale nepřejídám se. Když nemám hlad, tak porci jídla jednoduše vynechám. Zbytečně nesladím, ale jednou za čas si dezert neodpustím:-).

Moje nejoblíbenější jídlo je poslední dobou sushi.

Děkujeme ti za rozhovor a budeme se těšit příště

Já též děkuji!

 

Autor: Silvia Slaničková


 

Výstřižek1 usn WHEY Výstřižek3_1 Výstřižek4

 

Výstřižek1_1 Výstřižek3 Výstřižek2_1 Výstřižek3_2