Recepty

Ovesne palacinky

Ovesné palačinky jako nejlepší start dne

Snídaně je základem každého dne a všichni, co chtějí zdravě žít, by ji neměli vynechávat. Ba naopak si na pořádný start udělejte čas a nebojte se přípravou strávit několik minut. Výslednou dobrotu pak jistě oceníte a navíc získáte energii na celé dopoledne. (celý článek)

Tuna and Caper Tomato Pasta 500  Fitness špagety pro štíhlé tělo

  Zřekli jste se v rámci zdravého životního stylu těstovin, které jsou sice lahodné, ale plné sacharidů? Pak vám jistě oblíbená italská      kuchyně chybí. Fitness recepty ale nejsou o odříkání, nýbrž o hledání alternativ, díky kterým si pochutnáte a přesto se budete těšit    ze štíhlého těla. A že právě tolik milovaná pasta je tabu? (celý článek)

brownies Brownies jako zdravé mlsání

 Brownies jsou oblíbenou americkou pochoutkou se spoustou kakaa a čokolády, kterou milují všichni na celém světě. Problémem většiny  těchto dezertů je ale fakt, že vlastní spoustu cukru a másla, což z brownies dělá kalorickou bombu. My však máme řešení v podobě  fitness varianty, která je až neuvěřitelně lahodná. (celý článek)

tortilla Lehká večeře v podání kukuřičné tortilly s masem

 Další důkaz, že zdravé a lehce stravitelné jídlo, dokáže být opravdu chutné. Stačí jen natrefit na ty správné recepty a změna životního stylu, může směle začít. Opravdu večeříte pouze zeleninu v domnění, že rychle a efektivně zhubnete? Pak se těšte na nepřekonatelné chutě, vlčí hlad a samozřejmě jojo efekt. (celý článek)

Proteinové koláčky

 Aktivní sportovci a všichni, co dodržují správné způsoby stravování, vědí, že jíst zdravě nestačí. Stejně důležitá je také pravidelnost, proto Peanut-caramel-recipenesmíte zapomínat na svačiny, a to jak dopolední, tak odpolední. Ty by měly být vždy menší než hlavní jídla, přibližně 200 kcal. (celý článek)

 

Záznamy nebyly nalezeny...