Spartan Race

Spartan Race Liberec - Vesec

Tento víkend (31.5 – 1.6) proběhl u Liberce v běžeckém areálu Vesec jeden ze série celosvětových závodů pod názvem Spartan Race (založen r. 2010 bývalými členy námořní pěchoty) a to konkrétně varianta Spartan Sprint.

 Spartan Race Liberec

Spartan Sprint se skládá z běhu na 5km a minimálně 15 překážek různých druhů od ručkování, plazení se v bahně, šplhu až po hod oštěpem. Spartan Sprint je forma závodu, která umožňuje se zúčastnit i začátečníkům, kteří si ověřit své fyzické hranice a posunout je dál.

 Spartan Race Sprint

Další vyšší úrovní je varianta Super Spartan s během na 13km a minimálně 21 překážek v bahnitém terénu, který dokonale prověří schopnosti všech účastníků.

 

Opravdu vrcholovou formou závodu Spartan Race je Spartan Beast. V tomto případě se již jedná o 20km běhu a 26 outdorových překážek. Připravte na jeden z nejtěžších závodů této planety.

 Spartan Race Vesec

Těm, kteří jsou schopni dokončit Beat variantu a stále nemají dost, je určen nejvyšší stupeň závodu, ten nejtěžší z nejtěžších – Spartan Death race. 48 hodin závodu s různě rozmístěnými překážkami maximálně prověří vaše duševní i fyzické limity. 90 % závodníků tuto formu nedokončí.

 Spartan Race finish

 

……pochopíš až v cíli. 

 

Záznamy nebyly nalezeny...