Under Armour

NDER ARMOUR JE SKVĚLÁ DO FITKA, POSILOVNY A NA CVIČENÍ

Americká populární sportovní značka Under Armour vznikla pod rukama Kevina Planka. Jako profesionální hráč amerického fotbalu neměl rád propocené a potrhané oblečení, které mu vydrželo jeden jediný trénink. Ve svých 23 letech se proto do dní profesionálního sportu v duchu vrátil a na trh přinesl absolutní novinku – sportovní oblečení a doplňky Under Armour, které vydrží i ten nejnáročnější trénink a cvičení.

Začátky společnosti Under Armour sahají do roku 1996, kdy Kevin Plank pracoval z garáže své babičky. Po rozsáhlém výzkumu výhod syntetických tkanin navrhl své první kompresní tričko, původně kompresní tričko s krátkým rukávem. Již tenhle první kousek spolehlivě odváděl pot, snižoval vznik bakterií způsobující zápach a udržel tělo v chladu i při vysoké teplotě.

Doba vzniku prvního trička je pryč, brzy poté přišla pánská kolekce nabízející nejen trika, ale také nepromokavé mikiny, kraťasy, tepláky i boty a sportovní batohy. Následovala kolekce dámská a nakonec Kevin Plank nezapomněl ani na děti. Under Armour dnes vyrábí téměř veškeré sportovní oblečení, která vás napadne. Značka Under Armour je stejně multifunkční jako značky Nike, Adidas a Reebok.

V dnešní době Under Armour sídlí v americkém Baltimoru a na trhu nemá téměř konkurenci. Může se pochlubit těmi nejkvalitnějšími materiály, inovativními technologiemi, originálními designy i výraznými tvářemi, které značku UA hrdě nosí a reprezentují (lyžařka Lindsey Vonn, plavec Michael Phelps, herec Dwayne Johnson, tenista Andy Murray a další).

Sportovní americká značka Under Armour je populární také u sportovců, kteří chodí cvičit do fitka, posilovny, gymu, nebo do podobných sportovních míst. Ideální je pro crossfit, strongmany, Spartan Race a jiné extrémní závody a běhání.

Žádné produkty od výrobce Under Armour nebyly nalezeny....