Alavis Triple Blend Extra silný 700 g

Dopřejte svému koni tu nejlepší podporu při každém jeho skoku. Komplexní kloubní výživa Triple Blend od značky Alavis se hodí jak pro aktivní dospělé koně, tak pro hříbata, která jsou vystavována sportovní zátěži. Přípravek obsahuje vysoce účinné chondroprotektivní látky, MSM a značkové kolageny. Ty přispívají k celkovému zlepšení pohybového aparátu a chrání klouby i tkáně. Přípravek působí na omezení bolesti kloubů, odbourává poškozenou tkáň a pozitivně přispívá k celkové zdravotní kondici zvířete.

Alavis Triple Blend Extra Silný 700 g

 

Pro radost z pohybu

Přípravek Triple Blend Extra Silný účinně napomáhá regeneraci pohybového aparátu a vyživuje i chrání kloubní chrupavky i tkáně. Zpevňuje vazy a šlachy a působí regeneračně na samotné svaly. Přípravek obsahuje kombinaci chondroprotektivních látek, methylsulfonylmethanu (MSM) a značkových kolagenů Collyss a Cartidyss. Zvířeti se tak dostává těch nejužitečnějších složek pro jeho klouby.

 

Lepší zdravotní kondice

Přípravek nejen zlepšuje pohyblivost a zvyšuje fyzickou výkonnost, ale taktéž přispívá k prodloužení aktivního věku zvířete a zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubů. Působí při bolesti svalů, svalových křečí i bolesti šlach. Zvíře je tak díky výživě v daleko lepší zdravotní kondici.

 

Vhodný pro preventivní podávání

Kloubní výživa působí účinně a dlouhodobě, je proto vhodná pro preventivní podávání zvířatům, která jsou vystavována pracovní či sportovní zátěži. Přípravek Triple Blend Extra Silný je navíc možno podávat nejen dospělým jedincům, ale i hříbatům.

 

Obsah účinných látek v 1 kg

Glukosamin sulfát – 348 g, Chondroitin sulfát – 130 g, MSM – Methylsulfonyl­methan – 435 g, Collyss – 3,4 g, Cartidyss – 5 g, Vitamin C – 3 g, Pomocné látky: Jablečný pektin – 79 g. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Alavis Triple Blend Extra Silný 700g objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.

Alavis Triple Blend extra silný kloubní výživa