Barny's Celadrin Extra silný 60 kapslí

Celadrin® je inovativní revoluční komplex esterifikovaných mastných kyselin (EFAC), který je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

 

barny_s_celadrin_extra_siln___60_kapsl__

Jak fungují estrifikované mastné kyseliny?

Esterifikované mastné kyseliny fungují na zcela jiném principu, než přípravky s obsahem glukosamin a chondroitin sulfátu. Efekt Celadrinu je tak patrný již během několika dnů od začátku užívání. Ve formě rychleji vstřebavatelných kapslí se z trávicího traktu účinněji vstřebává a snadno proniká do buněk cílových tkání, kde působí rychleji než tabletové formy kloubních přípravků.

 

Vitamin C doporučeno užívat:

  • zdravé populaci
  • osobám se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu C pro podporu normální tvorby kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí  

 

EFAC doporučeno užívat:

  • všem generacím a rekreačním a profesionálním sportovcům s odkazem na doporučení FIMS (Mezinárodní federace sportovního lékařství)  

 

ZDROJ VITAMINU C

  • Složení: (1 kapsle): 
  • Celadrin™ Veggie 500 mg (US Patent # 5,569,676) – obsahuje esteryfi kované mastné kyseliny (EFAC): myristovou, myristoolejovou, palmitoolejovou, laurovou, palmitovou a olejovou; standardizováno na obsah cetyl myristátu – min. 78 mg;
  • složení: (1 kapsle): Celadrin™ Veggie, maltodextrin, arabská guma – emulgátor, hydroxypropylmethylcelulóza, vitamin C (askorbát sodný, 40 mg – 50 % RHP), stearan hořečnatý – protispékavá látka, oxid křemičitý – protispékavá látka, oxid titaničitý – barvivo.

RHP – referenční hodnota příjmu.

 

Dávkování:

Děti od 12 let 1 kapsli denně. Dospělí 1-2 kapsle denně. Jednu kapsli denně užívejte při kombinaci s přípravkem KLOUBNÍ superMIX (balení Celadrin™ locomotive™ na dva měsíce), dvě kapsle denně při samostatném užívání. Doporučujeme užívat spolu s jídlem nebo po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte při teplotě do 25°C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.
  • Balení: 60 kapslí
  • Hmotnost kapslí: 39,6 g (60 kapslí po 0,66 g).
  • Země původu: Kanada.

 

Parametry produktu

Souhrn

Použití klouby a pohybový aparát opravit
Výrobce Barny`s opravit
Forma produktu tablety opravit
Určení unisex opravit
Hmotnost 0 g opravit
Množství 60 tbl opravit

 

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Barny's Celadrin Extra silný 60 kapslí objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece: 

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.