Barny's Inovo 5 - 90 tablet

Barny´s Inovo 5 představuje komplexní mix 5+1 výživových látek v jedné tabletě:

  • Glukosamin sulfát
  • MSM
  • Chondroitin sulfát
  • Kyselina hyaluronová
  • Kolagen typu II a Vitamin C pro normální funkci chrupavek a kostí

 

barny_s_inovo_5_90_tablet

 

Unikátní složení přípravku Barny's Inovo 5 je výjimečné tím, že obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních anebo v chrupavce běžně vyskytují. Kvalita přípravku je navíc kontrolována certifikovanou laboratoří Ministerstva zdravotnictví Kanady.

 

 

Užívání přípravku Inovo 5 doporučujeme:

  • jako zdroj látek, které se přirozeně vyskytují v kloubní chrupavce a dalších kloubních strukturách
  • pro zdravou populaci i osoby se zvýšenou potřebou příjmu glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, MSM, kyseliny hyaluronové a kolagenu typu II
  • Upozornění: Ukládejte mino dosah dětí! Výrobek není určen pro děti. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte při teplotě do 25 °C. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dóze.
  • Doporučené dávkování:Dospělí 3x denně 1 tableta. Tablety se užívají po jídle, vždy dostatečně zapít tekutinou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Při problémech s polykáním je možné tablety půlit či drtit. V rámci regenerační kúry užívejte optimálně tři měsíce. Pro dosažení lepšího výsledku je kúru vhodné v průběhu roku opakovat, anebo užívat nepretržitě. Účinek přetrvá ve většině případů několik týdnů po vysazení přípravku.

 

Aktivní látky  1 tableta   3 tablety      

Glukosamin sulfát  500 mg   1500 mg

MSM (methylsulfonylmethan)   200 mg 600 mg

Chondroitin sulfát   200 mg   600 mg

Kolagen typu II  60 mg   180 mg

Vitamin C   20 mg   60 mg

Kyselina hyaluronová  18 mg  54 mg  

 

Složení

1 tableta obsahuje: glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, methylsulfonylmethan, mikrokrystalická celulóza – plnidlo, hydrogenfosforečnan vápenatý – plnidlo, hydrolyzovaný kuřecí kolagen typu II, potah tablety (hydroxypropylmethyl celulóza – zahušťovadlo, oxid titaničitý – barvivo, polydextróza – plnidlo, mastek – látka protispékavá, středně řetězcové triglyceridy – odpěňovač, polyethylenglykol – odpěňovač, polyvinylpyrolidon – zahušťovadlo), vitamin C (askorbát sodný, 20 mg – 25 % RHP), kyselina hyaluronová, stearan hořečnatý – látka protispékavá.

RHP – referenční hodnota příjmu.

 

Objednávejte u ověřeného partnera:

Kloubní výživu Barny's Inovo 5 - 90 tablet objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:  

 

 

Parametry produktu 

 

Souhrn

Použití klouby a pohybový aparát opravit
Výrobce Barny`s opravit
Forma produktu tablety opravit
Určení muži opravit
Hmotnost 0 g opravit
Množství 90 tbl