Dacom Pharma Colafit 150 tablet

Doplněk stravy Colafit je 99,9% čistý lyofilizovaný kolagen bez barviv a přídatných látek.

 

Dacom Pharma Colafit 150 tablet

 

Určení produktu Dacom Pharma Colafit 150 tablet

Colafit je určen hlavně pro mladé lidi v období růstu a dospívání, pro osoby nadměrně zatěžující klouby (aktivní sportovci, těžce fyzicky pracující atd.), osoby s pohybovými potížemi a starší lidi, těhotné a kojící ženy.

 

Prevence

Chrupavka v kloubu je až ze 40 % tvořena právě kolagenem. Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i takové, mnohdy nenápadné signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje, jako např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků už v 25-ti letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů a proto je potřebné kolagen pravidelně tělu dodávat.

 

Houbovitá konzistence

Kolagen v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Kolagen v Colafitu je sušený lyofilizací, to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Je to nejšetrnější známý způsob konzervace - tímto způsobem se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce. Tato speciální úprava potravin je pro nás poněkud nezvyklá, ale má to hned několik významných předností: velmi nízká váha, lehká stravitelnost, naprostá absence chemikálií a konzervačních látek, snadno se polyká a je téměř bez nepříjemných pachutí. Lyofilizovaný kolagen dokáže doplnit vodu z vlastních zdrojů z trávicího systému tak, že 8 mg lyofilizovaného kolagenu (obsaženo v 1 kostičce) vytvoří v organismu asi 800 mg vysoce čistého, kolagenového gelu.

 

Vlastnosti Colafitu

 • Minimální rozměr čtverečků produktu Colafit je 9x9x6 mm, váha 8 mg.
 • Colafit je čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9 %, který vyživuje a chrání klouby a udržuje vaziva a šlachy v normálním stavu.
 • Colafit má velice příznivý vliv na pokožku, kterou vyhlazuje a omlazuje, zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů.
 • Colafit nahrazuje ztrátu kolagenu způsobenou nadměrným namáháním a nedostatečnou výživou kloubů. Má velice příznivý vliv na ženskou pokožku, kterou vyhlazuje a omlazuje, ozdravuje kvalitu vlasů a nehtů.

 

Kdy Colafit pomáhá:

 • chrání a posiluje klouby
 • nahrazuje zvýšenou ztrátu kolagenu
 • napomáhá při artróze a osteoartróze
 • vyživuje a omlazuje pleť, vlasy a nehty
 • pro mladé lidi v období růstu a dospívání
 • pro osoby nadměrně zatěžující klouby (aktivní sportovci, těžce fyzicky pracující atd.)
 • pro osoby s pohybovými potížemi
 • pro starší lidi

 

Dávkování

Užívejte 1 kostičku denně ráno nalačno, minimálně 10 minut před jídlem, pro děti 1/2 kostičky za den. Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení, přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou.

Pro dosažení požadovaného efektu užívejte Colafit 2-3 měsíce 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

 

Souhrn

 • Balení: 60 kostiček - dávka na 2 měsíce
 • Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 2 let. Vhodné pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje žádné jiné příměsi a těžké kovy. Přípravek je vhodný pro všechny skupiny obyvatel.

 

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce DCM Collagen opravit
Forma produktu tablety opravit
Určení ženy opravit
Hmotnost 0 g

 

Objednávejte u ověřeného partnera: 

Kloubní výživu Dacom Pharma Colafit 150 tablet objednávejte na Pilulka.cz, který je jeden z největších online lékáren v České republice. E-shop nabízí také kamenné prodejny a odběrná místa.

 

Nejlepší cenu na trhu najdete na Heurece:

 

Heureka je největší srovnávač cen v České republice. Najdete na něm přehled ověřených e-shopů, ve kterých Heureka doporučuje nakupovat, protože nabízejí skvělou kvalitu služeb Hodnocení produktů a služeb dělají sami uživatelé.